Kenamju Topjudo is een stichting en ook als zodanig georganiseerd, met een dagelijks bestuur, adviseurs en een trainersstaf. Hieronder vind je de e-mailadressen.

Bestuur:

Voorzitter Jan Jaap van der Neut voorzitter@topjudokenamju.nl
Vice-voorzitter Michiel van der Ham
Secretariaat Saskia Elshout secretariaat@topjudokenamju.nl
Penningmeester Sandra di Pietro financien@topjudokenamju.nl
Technische staf Elco van der Geest elco@kenamju.nl
Technische staf Ziggy Tabacznik
Communicatie Jan van Honschoten communicatie@topjudokenamju.nl
RTC zaken Michiel van der Ham
Topjudo Kenamju trainers:

Martin Overbosch martin@topjudokenamju.nl
Rex Stoelinga rex@topjudokenamju.nl
Jimmy van Meurs jimmy@topjudokenamju.nl
Jeroen Dahmen jeroen@topjudokenamju.nl

Topjudo Kenamju is actief op verschillende locaties

Neem direct contact op!

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Start typing and press Enter to search