Kenamju Topjudo is een stichting en ook als zodanig georganiseerd, met een dagelijks bestuur, adviseurs en een trainersstaf. Hieronder vind je de e-mailadressen.

Bestuur:

Voorzitter Jan Jaap van der Neut voorzitter@topjudokenamju.nl
Vice-voorzitter Ruben Houkes
Secretariaat Saskia van Velthuizen secretariaat@topjudokenamju.nl
Penningmeester Mark Remstedt finacien@topjudokenamju.nl
Technische staf Elco van der Geest elco@kenamju.nl
Technische staf Ziggy Tabacznik
Communicatie Jan van Honschoten communicatie@topjudokenamju.nl
RTC zaken Michiel van der Ham
Topjudo Kenamju trainers:

Jasper Huitsing jasper@topjudokenamju.nl
Pieter Schipper pieter@topjudokenamju.nl
Jimmy van Meurs jimmy@topjudokenamju.nl

Topjudo Kenamju is actief op verschillende locaties

Neem direct contact op!

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Start typing and press Enter to search